Dodávateľ konštrukčných plastov,
tavných lepidielpriemyselnej chémie


EMS-GRILTECH

EMS-GRILTECH

EMS-GRILTECH je obchodnou jednotkou EMS-CHEMIE AG.

EMS-GRILTECH vyrába a predáva technické textilné vlákna, promotory adhézie Grilbond, tavné lepidlá Griltex, vytvrdzovacie prostriedky Primid pre práškové farby a reaktívne rozpúšťadlá Grilonit. Tieto materiály a aditíva sú vynikajúce špeciálne produkty pre technicky náročné aplikácie. Vedenie obchodnej jednotky EMS-GRILTECH spoločne s výskumnými laboratóriami, technickým servisným strediskom a výrobnými jednotkami sa nachádza v meste Domat/EMS vo Švajčiarsku.

Produkty sa používajú v mnohých rôznorodých aplikáciách:

Griltex EMS

Griltex tavné lepidlá sa používajú pre spojovanie textílií i technické spoje. Lepidlá Griltex sú na báze kopolyamidov a kopolyesterov a sú dodávané vo forme prášku alebo granulátu.

GRILON EMS

Grilon tavitelné a separačné vlákna uľahčujú výrobné procesy v textilnom priemysle. Ich podstatou sú PA6, PA121, PA610, PA612 a kopolyestery. Do tejto skupiny patria taktiež vlákna používané vo výrobe plstených rohoží pre papierenský priemysel a sú používané aj v iných okrajových aplikáciách, granulát špeciálnych typov Grilon je určený pre výrobu monofilamentov.

PRIMID EMS

Primid sú zosieťovacie činidlá pre práškové farby odolné voči poveternostným vlivom. S ich prispením je možné vytvárať ekologické nízkonákladové ochranné povlaky kovových podkladov.

Grilbond sú produkty výrazne zlepšujúce adhéziu pryže k polyesterovým kordom v pneumatikách, v dopravníkových pásoch, v klinových remeňoch, v hadiciach a v pogumovaných textíliách.

Grilonit produkty sú tvrdidlá, reaktívne rozpúšťadlá a epoxidové živice pre použitie v stavebníctve. Produktyx Grilonit patria taktiež medzi aditiva používané v práškových farbách.

Príklady aplikácií

tn_obrazek_295.jpg

tn_obrazek_294.jpg

tn_obrazek_293.jpg

tn_obrazek_292.jpg

tn_obrazek_291.jpg

tn_obrazek_290.jpg

Chcete viac informácií o materiáloch EMS-GRILTECH? Napíšte nám

Položky označené hviezdičkou (*) sú povinné.Materiálové rady

Kontakty

OMYA s.r.o.

Office

Nerudova 9, 821 04 Bratislava
Tel.: +421 903 766 775
E-mail:

© 2020 OMYA CZ s.r.o. - všetky práva vyhradené

Mapa stránok

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na WebArchitect | SEO a internetový marketing

Na začiatok ↑